آزمایشگاه آزمون کیفیت افق
ما در آزمایشگاه آزمون کیفیت افق با برخورداری از به‌روزترين و معتبرترين برندهای تجهيزات کنترل کيفی و کارشناسان فنی خبره و با اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جهت بهبود کيفيت خدمات مراکز درمانی کشور عزیزمان ایران،بانهایت قدرت وباافتخار با نرم افزار اختصاصی خود دقیق ترین وبالاترین سطح سنجه کنترل کیفی در کشور را ارائه می دهیم وبا پشتوانه پیشنهادات و انتقادات شما،گامهایمان را استوار خواهیم کرد.
شرکت مهندسی افق الکترونیک آریا
در سال 1385 با هدف ارائه تجهیزات و خدمات پزشکی با کیفیت و متناسب با نیازهای روز مشتریان و مراکز درمانی تاسیس گردید. این شرکت مفتخر است با اخذ نمایندگی انحصاری و رسمی فروش از کمپانیهای معتبر جهان که موفق به استقرار مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ISO/IEC 13485 و اخذ نشان CE و یا تاییدیه FDA آمریکا و دریافت مجوز و ثبت در سامانه اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت شده اند اقدام نموده و با ارائه محصولات با کیفیت آنها به ارتقاء سطح سلامت جامعه کمک نماید.
ارائه کاليبراسيون و کنترل کيفی
مانيتور علائم حياتی الکتروشوک الکتروسرجری الکتروکارديوگراف ونتيلاتور مراقبت های ويژه و پرتابل ماشين بيهوشی پمپ تزريق سرم و سرنگ پالس اکسی متر فشار خون سنج ساکشن جراحی و ديواريی انکوباتور نوزاد وارمر تابشي نوزاد وارمر خون اتوکلاو بيمارستانی اتوکلاو آزمايشگاهی اتوکلاو پزشکی بی خطرساز زباله بيمارستانی تخت اتاق عمل تخت های الکتريکی بيمارستانی چراغ، صندلی و يونيت دندانپزشکی کرايو جراحي سانتريفيوژ آزمايشگاهی
تعمیرات
با توجه به قرار داد انحصاری فی ما بین با شرکتmtk Biomed آلمان ، این شرکت امکان تعمیر کلیه کالیبراتورها ،آنالایزرها ، تستر ها و شبیه سازهای آزمون و کالیبراسیون پزشکی را دارا مي باشد همچنین ساير خدمات جانبي مانند : بروز رساني نرم افزار ،تامین قطعات و لوازم جانبی ، سرویس سالیانه و . . . قابل انجام است.
سرویس و نگهداری
با توجه به نیاز بازار و عدم وجود مرکز خدمات رسمی قابل دسترس در منطقه این شرکت طی قراردادی با شرکتهای mtk Biomed و KSW از کشور آلمان سرویس و نگهداری، تعمیر و کالیبراسیون کلیه دستگاههای کنترل کیفی موجود در بازار ایران را پوشش داده است. لازم به ذکر است گواهی های کالیبراسیون 17025 صادره از شرکت های فوق قابلیت ردیابی توسط مراجع ذیصلاح را دارا میباشند.

شرکت مهندسی افق الکترونیک آریا با مسئولیت محدود در سال 1385 با هدف ارائه خدمات کالیبراسیون و آزمون تجهیزات پزشکی تاسیس گردیده است. این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات تست و آزمون پزشک کمپانیDatrend کانادا آماده ارائه تجهیزات آزمونگر برای انجام خدمات کنترل کیفی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی با 5 سال گارانتی میباشد. همچنین این شرکت با دراختیار داشتن کادر متخصص وعلمی مجرب و استفاده از جدیدترین تجهیزات کالیبراسیون پزشکی از معتبرترین کمپانیهای دنیا و منطبق با آخرین استانداردهای مورد تائید اداره کل تجهیزات پزشکی مفتخر به ارائه خدمات کالیبراسیون تجهیزات پزشکی به مراکز درمانی و بیمارستانها می باشد. شرکت افق الکترونیک آریا با اتکا به دانش فنی کادر متخصص خود تنها شرکت در خاورمیانه است که کلیه کالیبراتورها و تجهیزات اندازه گیری را بمدت 5 سال گارانتی نموده و اقدام به تعمیر و نگهداری این تجهیزات در ایران نموده است.

آزمایشگاه آزمون کیفیت افق در سال 1392 به عنوان آزمایشگاه شرکت مهندسی افق الکترونیک آریا تاسیس و فعاليت در زمينه آزمون کنترل کیفی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی با کمک استانداردهای بین المللی IEC و استانداردهای ملی ایران را بر عهده دارد که با انجام آزمونهای کنترل کیفی متعدد بر روی تجهیزات مربوطه نسبت به جداسازی سازی تجهيزات معیوب و از رده خارج كه امكان كاليبراسيون آن ها وجود ندارد یا نیازمند تعمیر است اقدام نموده و از بكارگيري آن ها در فرايند خدمات تشخيصي و درمانی جلوگیری آورده و به ارتقاي خدمات پزشكي ارايه شده توسط مراكز درماني و کیفیت خدمات ارائه شده توسط مراکز كمك مي نماید. نيروي انساني شاغل دراین آزمايشگاه از ميان دارندگان مدارك تحصيلي دانشگاهی و داراي تخصص و تجربه فني لازم انتخاب شده اند كه با اهداف سازمان كه تشكيل يك آزمايشگاه كارآمد مي باشد، كاملاً سازگار میباشد. اين آزمایشگاه، توانايي رقابت سالم در بازار خدمات آزمون/كاليبراسيون و كسب رضايت هر چه بيشتر مشتريان و دريافت گواهينامه هاي مرتبط را در راس برنامه هاي خود قرار داده و اميدوار است بتواند گام اساسي در جهت افزايش سطح كيفيت خدمات کالیبراسیون تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی بردارد و حضور مستمر و قدرتمندی در بازارهای داخلی داشته باشد. هدف از استقرار استاندارد ISO/IEC 17025 در این آزمایشگاه، اثبات توانايي پايدار اين شركت در انجام آزمون ها جهت کنترل تطابق خدمات آزمايشگاهي ارايه شده با نيازمندي هاي مشتريان و الزامات قانوني مي باشد؛ كه با بكارگيري موثر این سیستم و فرآيندهای بهبود مداوم آن در جهت جلب رضايت مشتريان خواهد کوشید.

1 %

درصدرضایت مشتریان

1 %

درصدپروژه های موفق

15درصدتخفیف

جشنواره زمستانه افق الکترونیک آریا

15درصدتخفیف